25. Wiktor Korecki - Strumyk zimą

    Maksymilian Feuerring
    - Portret kobiety z dzbanem, 1926,

    Wiktor Korecki
    - Pejzaż nadwodny, przed 1939,

Proweniencja

Nr katalogowy: 25

Wiktor Korecki (1890 - 1980)
Strumyk zimą

olej, tektura / 35 x 50 cm
sygn. p.d. : WIKTOR KORECKI.

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 640 EUR
1 828 USD

Estymacja:
8 000 - 9 000 zł ●
1 874 - 2 108 EUR
2 089 - 2 350 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024