28. Zdzisław Cyankiewicz - Akt w słońcu według Auguste'a Renoira, 1939

    Jan Peszke (Jean Peské)
    - Matka z dziećmi w parku, ok. 1910,

    Tamara Łempicka
    - Kobieta w pomarańczowym turbanie, ok. 1956,

Proweniencja

Paryż, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 28

Zdzisław Cyankiewicz(Cyan) (1912 - 1981)
Akt w słońcu według Auguste'a Renoira, 1939

olej, płótno / 79 x 64 cm
sygn. p.d.: Renoir / Cyan 1939

Cena wywoławcza:
19 000 zł
4 450 EUR
4 961 USD

Estymacja:
22 000 - 26 000 zł ●
5 153 - 6 089 EUR
5 745 - 6 789 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024