35. Kazimierz Zielenkiewicz - Bukiet kwiatów

    Mela Muter
    - Martwa natura z winogronami, 1 poł. XX w.,

    Alfred Aberdam
    - Kompozycja z postaciami, 1954,

Proweniencja

Paryż, Beaussant Lefèvre & Associés, aukcja 25.01.2022, poz. 74
Paryż, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 35

Kazimierz Zielenkiewicz (1906 - 1988)
Bukiet kwiatów

olej, płótno / 65 x 54 cm
sygn. l.d.: K Z

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 342 EUR
2 611 USD

Estymacja:
12 000 - 14 000 zł ●
2 811 - 3 279 EUR
3 134 - 3 656 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024