36. Alfred Aberdam - Kompozycja z postaciami, 1954

    Kazimierz Zielenkiewicz
    - Bukiet kwiatów,

    Zygmunt Dobrzycki
    - Kompozycja kubistyczna, 1949,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Paryż, Oger-Blanchet, aukcja 09.12.2021, poz. 175 kolekcja Josepha Kupfera

Nr katalogowy: 36

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Kompozycja z postaciami, 1954

olej, płótno / 65 x 50 cm
sygn. p.d.: Aberdam, sygn. i opisany na odwrociu: Aberdam 1954 / 14 Pass. Victor Marchand

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 874 EUR
2 089 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł ●
2 342 - 2 811 EUR
2 611 - 3 134 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024