58. Julian Stańczak - Soft light, 1972
Proweniencja
Belgia, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 58
Julian Stańczak (1928 - 2017)
Soft light, 1972
akryl, płótno / 88 x 88 cm
sygn. na odwrociu: J. Stańczak 72, opisany na blejtramie: JULIAN STAŃCZAK "SOFT LIGHT" 1972
- Cena wywoławcza:
160 000 zł
37 471 EUR
41 776 USD
- Estymacja:
180 000 - 220 000 zł ●
42 155 - 51 523 EUR
46 998 - 57 442 USD
160 000 zł*
37 471 EUR
41 776 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024
wtorek, 15 października, o godz. 19.00
27 września - 15 października 2024