58. Julian Stańczak - Soft light, 1972

    Henryk Stażewski
    - Nr 80, 1975,

    Zofia Artymowska
    - Knossos II z cyklu Poliformy, 1975,

Proweniencja

Belgia, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 58

Julian Stańczak (1928 - 2017)
Soft light, 1972

akryl, płótno / 88 x 88 cm
sygn. na odwrociu: J. Stańczak 72, opisany na blejtramie: JULIAN STAŃCZAK "SOFT LIGHT" 1972

Cena wywoławcza:
160 000 zł
37 471 EUR
41 776 USD

Estymacja:
180 000 - 220 000 zł ●
42 155 - 51 523 EUR
46 998 - 57 442 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024