64. Jerzy Nowosielski - Akt, 1992

    - Alkowa, 1967,

    Tadeusz Kantor
    - Peinture, 1962,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Polswiss Art, aukcja 14.12.2016, poz. 62 Warszawa, kolekcja prywatna Agra Art, aukcja 17.06.2007, poz. 48 Polska, kolekcja prywatna Irlandia, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 64

Akt, 1992

olej, płótno / 86,5 x 46 cm
sygn. na odwrociu: JERZY NOWOSIELSKI 1992 oraz nieczytelna pieczątka

Cena wywoławcza:
130 000 zł
30 445 EUR
33 943 USD

Estymacja:
150 000 - 180 000 zł ●
35 129 - 42 155 EUR
39 165 - 46 998 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024