101. Maciej Wieczerzak - On the road, 2012

    Rafał Bujnowski
    - O. T. (Palący), 2004,

    Jakub Słomkowski
    - Drzewo, 2013,

Nr katalogowy: 101

Maciej Wieczerzak (1986 - 2015)
On the road, 2012

akryl, płótno / 100 x 70 cm
sygn. i opisany na odwrociu: M. Wieczerzak 2012 / MADE BY MW / "ON THE ROAD"

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 811 EUR
3 134 USD

Estymacja:
16 000 - 20 000 zł ●
3 748 - 4 684 EUR
4 178 - 5 222 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024