105. Łukasz Stokłosa - Wenecja, 2014

    Jakub Julian Ziółkowski
    - Dyskobol, 2014 ,

    Karol Palczak
    - Płonący pniak, 2021,

Proweniencja

Gorzów Wielkopolski, kolekcja prywatna

(ur. 1986 r.) studiuje malarstwo na ASP w Krakowie. Prezentował swoje na ważnych wystawach zbiorowych m.in. Ars Homo Erotica w Muzeum Narodowym w Warszawie (2010) i Pink Cube w Galerii Olympia w Krakowie (2010).

Nr katalogowy: 105

Łukasz Stokłosa (1986)
Wenecja, 2014

olej, płótno / 60 x 70 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Łukasz Stokłosa / 2014 r. / Wenecja

Cena wywoławcza:
18 000 zł
4 216 EUR
4 700 USD

Estymacja:
20 000 - 24 000 zł ●
4 684 - 5 621 EUR
5 222 - 6 267 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 15 października 2024

wtorek, 15 października, o godz. 19.00

27 września - 15 października 2024