1. Erno Erb - Przekupki lwowskie
Następny
Wlastimil Hofman
- Dzieci,
Nr katalogowy: 1
Erno Erb (1890 - 1943)
Przekupki lwowskie
olej, karton / 32 x 47,5 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: EErb
- Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 138 EUR
2 420 USD
- Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 851 - 3 563 EUR
3 226 - 4 033 USD
10 500 zł
2 495 EUR
2 823 USD
6 października, 2015 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów