9. Wojciech Weiss - Pejzaż ze snopkami
Nr katalogowy: 9
Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Pejzaż ze snopkami
olej, płótno / 45 x 64 cm
sygn. l.d.: monogram artysty WW
- Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 126 EUR
8 065 USD
- Estymacja:
35 000 - 40 000 zł
8 314 - 9 502 EUR
9 409 - 10 753 USD
40 000 zł
9 502 EUR
10 753 USD
6 października, 2015 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów