24. Adam Styka - Nad brzegiem Nilu
Nr katalogowy: 24
Adam Styka (1890 - 1959)
Nad brzegiem Nilu
olej, płótno / 73,5 x 92 cm
sygn. l.d.: Adam Styka Luxor
na odwrocie nalepka z wystawy Salon 1929 rok
- Cena wywoławcza:
100 000 zł
23 753 EUR
26 882 USD
- Estymacja:
120 000 - 150 000 zł
28 504 - 35 630 EUR
32 259 - 40 323 USD
150 000 zł
35 630 EUR
40 323 USD
6 października, 2015 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów