26. Walter Spitzer - Erotyk
Nr katalogowy: 26
Walter Spitzer (1927)
Erotyk, 1967
olej, płótno / 19 x 27 cm
sygn. p.d.: W. Spitzer
dat. na odwrocie: 27.8.67
- Cena wywoławcza:
4 500 zł
1 069 EUR
1 210 USD
- Estymacja:
6 000 - 7 000 zł
1 426 - 1 663 EUR
1 613 - 1 882 USD
6 października, 2015 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów