73. Jerzy Nowosielski - Cerkiewka
Obraz posiada atest Fundacji Nowosielskich
Nr katalogowy: 73
Cerkiewka, 1992
olej, płótno / 75 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1992
- Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 877 EUR
13 441 USD
- Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
16 628 - 19 003 EUR
18 818 - 21 506 USD
57 000 zł
13 540 EUR
15 323 USD
6 października, 2015 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów