Aukcja Dzieł Sztuki
16 grudnia 2014
Opis aukcji
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą malarstwa dawnego oraz współczesnego z katalogu Aukcji Dzieł sztuki przygotowanej przez Dom Aukcyjny Polswiss Art na 16 grudnia 2014 roku. Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy od 4 grudnia.
20
Olga Boznańska
Martwa Natura z białymi różami w błękitnej wazie, ok. 1918olej, tektura / 26,5 x 45,5 cm
- Cena wywoławcza:
- 35 000 zł
- Estymacja:
- 60 000 - 70 000 zł
- 43 000 zł
53
Aleksander Roszkowski
Poliptyk Światło - na północ od Tatr aż poza Nordkapp, 2014olej, płótno, płyta / 25 x 30 x 30 cm (160 x 160 cm)
- Cena wywoławcza:
- 10 000 zł
- Estymacja:
- 15 000 - 20 000 zł
- 22 000 zł