14. Marceli Harasimowicz - Zmierzch nad rozlewiskami, 1922
Nr katalogowy: 14
Marceli Harasimowicz (1859 - 1935)
Zmierzch nad rozlewiskami, 1922
olej, tektura / 24,5 x 34 cm
sygn. l.d. oraz na odwrocie: MHarasimowicz 1922
- Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 194 EUR
1 493 USD
- Estymacja:
6 000 - 10 000 zł
1 432 - 2 387 EUR
1 792 - 2 986 USD
5 000 zł
1 194 EUR
1 493 USD