11. Renata Bryjanowska - Śnieg, 2014
(ur. 1969 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. W. Gołkowskiej w 1992 r. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1999). Autorka 6 wystaw indywidualnych, uczestniczka prezentacji m.in. O względności, Zamek Wojnowice; Malarstwo, Galeria Abakus, Wrocław; Malarstwo, Filharmonia Wrocławska; Trzy kolory, Galeria Lufcik, Warszawa; Egeria, Ostrów Wielkopolski; IV Ogólnopolski Salon Sztuki, Ostrowiec Świętokrzyski; Malarstwo, Galeria BWA Awangarda, Wrocław; Bielska Jesień (1995,1997, 2001, 2007); III Biennale Form Malarskich, Toruń (wyróżnienie).
Nr katalogowy: 11
Renata Bryjanowska (1969)
Śnieg, 2014
olej, płótno / 80x170 cm
- Cena wywoławcza:
1 500 zł
362 EUR
446 USD
1 800 zł
434 EUR
535 USD
XIII Aukcja Sztuki Najnowszej