48. Monika Dętkoś - Sarti beach, 2014
Nr katalogowy: 48
Monika Dętkoś (1974)
Sarti beach, 2014
olej, płótno / 90x90 cm
- Cena wywoławcza:
1 500 zł
362 EUR
446 USD
1 600 zł
386 EUR
475 USD
XIII Aukcja Sztuki Najnowszej