46. Robert Jaworski - Praczka, 2012
Nr katalogowy: 46
Robert Jaworski (1968)
Praczka, 2012
olej, płótno / 110x150 cm
- Cena wywoławcza:
1 500 zł
362 EUR
446 USD
XIII Aukcja Sztuki Najnowszej