55. Kamila Model - bez tytułu - z cyklu Cień, 2014
(ur. 1988 r.) w 2012 r. obroniła dyplom na Wydziale Malarstwa ASP w Gdańsku. Obecnie rezydentka pracowni malarskiej w projekcie DOM w Gdańsku, którego pomysłodawcami jest Kolonia Artystów. Laureatka nagrody pisma artystycznego EXIT w II Przeglądzie Młodej Sztuki "Świeża Krew" w galerii Socato we Wrocławiu. Otrzymała stypendium Rektora ASP w Gdańsku za najlepsze osiągnięcia w nauce i pracy twórczej. Uczestniczka wystawa zbiorowych: Świeża Krew. II Przegląd Młodej Sztuki, Galeria Socato, Wrocław (2012); Znakowa nieoczywistość istnienia, Gdańska Galeria Miejska, Gdańsk (2012); Artystyczna Podróż Hestii - Ergo Arena, Gdańsk/Sopot (2012); Gdańskie Biennale Sztuki, Gdańska Galeria Guntera Grassa, Gdańsk (2012).
Nr katalogowy: 55
Kamila Model (1988)
bez tytułu - z cyklu Cień, 2014
olej, płótno / 60x80 cm
- Cena wywoławcza:
1 500 zł
362 EUR
446 USD
1 500 zł
362 EUR
446 USD
XIII Aukcja Sztuki Najnowszej