1. Katarzyna Zawierucha - Neon 1 - z cyklu Neony, 2014
Następny
Stanisław Kortyka
- Trwanie, 2014,
(ur. 1970 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom zrealizowała w pracowni prof. L. Misiaka w 2006 r. Autorka wystaw indywidualnych: Gdzie ja jestem, kiedy śpię?, CSW Solvay, Kraków (2007); Migrena z aurą, Alchemia, Kraków (2008); Źródło, Galeria Autorska B. Chromego, Kraków (2009). Uczestniczka kilkudziesięciu zbiorowych m.in: Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego, Zamek Książąt Pomorskich, Szczecin; Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki, BWA, Ostrowiec Świętokrzyski; Salonu 100-lecia ZPAP, Bunkier Sztuki, Kraków.
Nr katalogowy: 1
Katarzyna Zawierucha (1970)
Neon 1 - z cyklu Neony, 2014
olej, płótno / 120 x 50 cm
- Cena wywoławcza:
1 500 zł
362 EUR
446 USD
1 500 zł
362 EUR
446 USD
XIII Aukcja Sztuki Najnowszej