34. Molli Chwat - Pejzaż
sygn. l.d.: Mchwat
Nr katalogowy: 34
Molli Chwat (1888 - 1979)
Pejzaż
olej, płótno / 46 x 55 cm
- Cena wywoławcza:
3 500 zł
838 EUR
1 071 USD
- Estymacja:
4 000 - 5 000 zł
957 - 1 197 EUR
1 224 - 1 530 USD
4 000 zł
957 EUR
1 224 USD