31. Stanisław Kamocki - Pejzaż z polem
sygn. p.d.: Kamocki
Nr katalogowy: 31
Stanisław Kamocki (1875 - 1944)
Pejzaż z polem
olej, płótno / 86 x 110 cm
- Cena wywoławcza:
39 000 zł
9 331 EUR
11 927 USD
- Estymacja:
40 000 - 45 000 zł
9 570 - 10 766 EUR
12 233 - 13 762 USD