20. Alfons Karpiński - Żółte róże z filiżanką
sygn. lewa strona: Akarpiński
Nr katalogowy: 20
Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Żółte róże z filiżanką
olej, tektura / 46 x 75,5 cm
- Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 785 EUR
6 117 USD
- Estymacja:
22 000 - 25 000 zł
5 264 - 5 981 EUR
6 728 - 7 646 USD
22 000 zł
5 264 EUR
6 728 USD