17 czerwca 2014
Opis aukcji
Wystawa przedaukcyjna: 11.06 - 17.06 w godzinach 11.00 - 19.00.Zgłoszenia aukcyjne przyjmuje Marzena Karpińska pod nr tel.:22 628 13 67 lub pod adresemmarzena.karpinska@polswissart.pl
60
Hanna Krasińska-Eberhardt
Pejzaż metafizyczny tam, 2014(dyptyk) olej, płótno, relief / 55 x 55 cm (każdy)
- Cena wywoławcza:
- 1 000 zł
- 1 000 zł
68
Paweł Zapendowski
Juliette Binoche-Chocolat-with tenderness, 2014(dyptyk) olej, płótno / 61 x 61 cm (każdy)
- Cena wywoławcza:
- 1 000 zł
- 1 500 zł