62. Erna Rosenstein - Ziemia niczyja
Proweniencja
Wrocław, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 62
Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Ziemia niczyja, 1965
olej, płyta / 30 x 40 cm
na odwrocie: ZIEMIA NICZYJA/ERNA ROSENSTEIN/1964/MONTE CARLO 64/ TEL-AWIW 1965
- Estymacja:
100 000 - 120 000 zł ●
23 365 - 28 038 EUR
27 398 - 32 877 USD
130 000 zł
30 374 EUR
35 617 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018
16 października 2018 r. godz. 19.00
26 września - 16 października, 2018 r.