9. Erno Erb - Park Stryjski we Lwowie, ok. 1920
Proweniencja
Gdańsk, kolekcja prywatna
Agra Art, aukcja 08.06.1997, poz. 47
Nr katalogowy: 9
Erno Erb (1890 - 1943)
Park Stryjski we Lwowie, ok. 1920
olej, tektura / 62 x 38,5 cm
sygn. l.d.: E Erb
- Estymacja:
17 000 - 20 000 zł
3 829 - 4 505 EUR
4 208 - 4 951 USD
19 000 zł
4 280 EUR
4 703 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020
2 czerwca 2020. godz. 19.00
15 maja - 2 czerwca 2020 r.