10. Bronisława Rychter-Janowska - Dwór o zachodzie słońca, 1920
Nr katalogowy: 10
Bronisława Rychter-Janowska (1868 - 1953)
Dwór o zachodzie słońca, 1920
olej, tektura / 25 x 34,5 cm
sygn. p.d.: B.RYCHTER-JANOWSKA.1920
- Estymacja:
6 000 - 9 000 zł ●
1 352 - 2 028 EUR
1 486 - 2 228 USD
5 000 zł*
1 127 EUR
1 238 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020
2 czerwca 2020. godz. 19.00
15 maja - 2 czerwca 2020 r.