20. Wojciech Weiss - Dziewczyna na plaży
Nr katalogowy: 20
Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Dziewczyna na plaży
olej, płótno / 65 x 50,5 cm
sygn. l.d.: W Weis
- Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 757 - 9 010 EUR
7 426 - 9 901 USD
38 000 zł
8 559 EUR
9 406 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020
2 czerwca 2020. godz. 19.00
15 maja - 2 czerwca 2020 r.