21. Władysław Chmieliński - Warszawa
Nr katalogowy: 21
Władysław Chmieliński (1911 - 1979)
Warszawa
olej, płótno / 35,5 x 50,5 cm
sygn. p. d.: Wł. Chemieliński
- Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 703 - 2 128 EUR
1 747 - 2 184 USD
14 000 zł
2 979 EUR
3 057 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022
wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00
25 listopada - 13 grudnia 2022 r.