77. Henryk Musiałowicz - Kompozycja
Proweniencja
kolekcja spadkobierców artysty
Nr katalogowy: 77
Henryk Musiałowicz (1914 - 2015)
Kompozycja
collage, technika własna, płyta / 107,5 x 81 cm
sygn. śr. d. dwukrotnie: MUSIAŁOWICZ
- Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 320 - 7 447 EUR
5 459 - 7 642 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022
wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00
25 listopada - 13 grudnia 2022 r.