3. Aleksander Świeszewski - Pejzaż górski
Proweniencja
Olsztyn, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 3
Aleksander Świeszewski (1839 - 1895)
Pejzaż górski
olej, deska / 12,5 x 19 cm
sygn. p.d.: A. Świeszewski
- Estymacja:
28 000 - 35 000 zł
6 237 - 7 796 EUR
6 715 - 8 394 USD
Aukcji Dzieł Sztuki 6 czerwca 2023
wtorek, 6 czerwca 2023, o godz. 19.00
19 maja - 6 czerwca 2023