6. Michał Gorstkin-Wywiórski - Górski potok
Proweniencja
Warszawa, kolekcja prywatna Rempex, aukcja 18.01.2006, poz. 14
Nr katalogowy: 6
Michał Gorstkin-Wywiórski (1861 - 1926)
Górski potok
czarna kredka, papier / 73,5 x 111 cm
sygn. p.d.: M.G. Wywiórski
- Cena wywoławcza:
33 000 zł
7 552 EUR
8 250 USD
- Estymacja:
35 000 - 45 000 zł
8 010 - 10 298 EUR
8 750 - 11 250 USD
50 000 zł
11 442 EUR
12 500 USD
wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00
24 listopad - 12 grudzień 2023