38. Urszula Broll - Kompozycja, 1961
Proweniencja
Katowice, kolekcja prywatna kolekcja artystki
Nr katalogowy: 38
Urszula Broll (1930)
Kompozycja, 1961
olej, płótno / 70 x 40 cm
sygn. na odwrociu: URSZULA BROLL-URBANOWICZ / KATOWICE
- Cena wywoławcza:
30 000 zł
6 865 EUR
7 500 USD
- Estymacja:
32 000 - 38 000 zł ●
7 323 - 8 696 EUR
8 000 - 9 500 USD
wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00
24 listopad - 12 grudzień 2023