80. Jadwiga Maziarska - Bez tytułu
Proweniencja
Poznań, kolekcja prywatna Polswiss Art, aukcja 12.06.2005, poz. 35
Nr katalogowy: 80
Jadwiga Maziarska (1913 - 2003)
Bez tytułu
olej, płótno / 69 x 106 cm
sygn. na odwrociu: J. Maziarska
- Cena wywoławcza:
32 000 zł
7 323 EUR
8 000 USD
- Estymacja:
35 000 - 50 000 zł ●
8 010 - 11 442 EUR
8 750 - 12 500 USD
32 000 zł
7 323 EUR
8 000 USD
wtorek, 12 grudnia 2023, o godz. 19.00
24 listopad - 12 grudzień 2023