9. Stanisław Łasiński - Pejzaż wiejski z kobietą ciągnącą wózek
Nr katalogowy: 9
Stanisław Łasiński (1869 - 1894)
Pejzaż wiejski z kobietą ciągnącą wózek, 1890
olej, tektura / 38 x 49 cm
sygn.l.d. Sta.Łasiński 90
- Cena wywoławcza:
4 000 PLN
- Estymacja:
5 000 - 6 000 PLN
4 000 PLN
9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów