24. Maurycy (Maurice) Blond - Martwa natura z talerzem owoców i fajką
sygn. p.g.: M Blond
Nr katalogowy: 24
Maurycy (Maurice) Blond (1899 - 1974)
Martwa natura z talerzem owoców i fajką
olej, płótno / 33 x 41 cm
- Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 387 EUR
2 986 USD
- Estymacja:
11 000 - 13 000 zł
2 626 - 3 103 EUR
3 284 - 3 881 USD