22. Władysław Czachórski - Intymna rozmowa
sygnowany l.d.: W. Czachórski
Nr katalogowy: 22
Władysław Czachórski (1850 - 1911)
Intymna rozmowa
olej, płótno / 90x60 cm
- Cena wywoławcza:
100 000 zł
23 867 EUR
29 851 USD
- Estymacja:
150 000 - 200 000 zł
35 800 - 47 733 EUR
44 777 - 59 702 USD