1. Jakub (Jacques) Zucker - Toaleta
Następny
Ludwik Klimek
- Akt,
Nr katalogowy: 1
Jakub (Jacques) Zucker (1900 - 1981)
Toaleta
olej, płótno / 41 x 33 cm
- Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 671 EUR
2 090 USD
- Estymacja:
8 000 - 1 000 zł
1 910 - 239 EUR
2 389 - 299 USD
8 000 zł
1 910 EUR
2 389 USD