26. Alfons Karpiński - Róże ze złotym pucharkiem
sygn. l.d.: a. karpiński
Nr katalogowy: 26
Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Róże ze złotym pucharkiem
olej, tektura / 50 x 69 cm
- Cena wywoławcza:
16 000 zł
3 828 EUR
4 893 USD
- Estymacja:
18 000 - 24 000 zł
4 307 - 5 742 EUR
5 505 - 7 340 USD