28. Jerzy Kossak - Wizja Napoleona
sygn. l.d.: Jerzy Kossak
Nr katalogowy: 28
Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Wizja Napoleona
olej, tektura / 48 x 67,5 cm
- Cena wywoławcza:
17 000 zł
4 067 EUR
5 199 USD
- Estymacja:
19 000 - 22 000 zł
4 546 - 5 264 EUR
5 811 - 6 728 USD
18 000 zł
4 307 EUR
5 505 USD