47. Szymon Mondzain - Bukiet kwiatów, 1961
sygn. i dat. p.d.: Mondzain 1961
Nr katalogowy: 47
Szymon Mondzain (1888 - 1979)
Bukiet kwiatów, 1961
olej, płótno / 41 x 33 cm
- Cena wywoławcza:
22 000 zł
5 264 EUR
6 728 USD
- Estymacja:
23 000 - 26 000 zł
5 503 - 6 221 EUR
7 034 - 7 952 USD