43. Szymon Mondzain - Odaliska, 1922
sygn. i dat. l.d.: Mondzain 1922
Nr katalogowy: 43
Szymon Mondzain (1888 - 1979)
Odaliska, 1922
olej, płótno / 47 x 39,5 cm
- Cena wywoławcza:
32 000 zł
7 656 EUR
9 786 USD
- Estymacja:
37 000 - 45 000 zł
8 852 - 10 766 EUR
11 315 - 13 762 USD