85. Jacek Pałucha - Arabela Rally
na odwrocie certyfikat autentyczności z odręcznym podpisem artysty
(ur. 1966 r.) studiował na warszawskiej ASP w latach 1987-93. Lider zespołów rockowych Formacja Nieżywych Schabuff, Furmanka i Superpałka oraz Najemcy z kosmosu. Autor projektów płyt własnych zespołów. Zagrał jedną z głównych ról w filmie „Balanga” Łukasza Wylężałka. Od kilku lat zajmuje się wyłącznie malarstwem sztalugowym, ma na koncie kilkanaście wystaw indywidualnych.
Nr katalogowy: 85
Jacek Pałucha (1966)
Arabela Rally
olej, płótno / 46 x 55 cm
- Cena wywoławcza:
3 000 zł
718 EUR
918 USD
- Estymacja:
4 000 - 6 000 zł
957 - 1 436 EUR
1 224 - 1 835 USD
3 000 zł
718 EUR
918 USD