86. Jacek Yerka - Urwisko, 2005
sygn. p.d.: YERKA 05
Nr katalogowy: 86
Jacek Yerka(Jacek Kowalski) (1952)
Urwisko, 2005
akryl, płótno / 81x73 cm
- Cena wywoławcza:
29 000 zł
6 938 EUR
8 869 USD
- Estymacja:
32 000 - 38 000 zł
7 656 - 9 091 EUR
9 786 - 11 621 USD