27. Aleksander Jędrzejewski - Bielenie płótna, 1935
sygn. p.d.: A. Jędrzejewski
Nr katalogowy: 27
Aleksander Jędrzejewski (1903 - 1974)
Bielenie płótna, 1935
olej, płótno / 73 x 92 cm
- Cena wywoławcza:
16 500 zł
3 948 EUR
5 046 USD
- Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 307 - 4 785 EUR
5 505 - 6 117 USD