42. Wojciech Weiss - Pejzaż letni

    Rafał Malczewski
    - Pejzaż z rzeką, 1940,

    Andrzej Wróblewski
    - Ilustracja do Różewicza (Ilustracja do poematu Różewicza "Równina"), 1954,

Proweniencja

Poznań, kolekcja prywatna Agra-Art, aukcja 19.03.2023, poz. 60

Nr katalogowy: 42

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Pejzaż letni

olej, płótno / 50 x 65,5 cm
sygn. l. d.: WWeiss na odwrociu p.g. pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa i numerem: 1071/1.

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 761 EUR
6 173 USD

Estymacja:
28 000 - 35 000 zł
6 452 - 8 065 EUR
6 914 - 8 642 USD

30 000 zł
6 913 EUR
7 408 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 11 czerwca 2024

wtorek, 11 czerwca 2024, o godz. 19.00

23 maja - 11 czerwca 2024