102. Łukasz Zbroja - Papież Innocenty X after Velazquez, 2023

    Rafał Bujnowski
    - Bez tytułu (Negative-Sky), 2005,

    Łukasz Stokłosa
    - Bez tytułu, 2022,

Nr katalogowy: 102

Łukasz Zbroja (1985)
Papież Innocenty X after Velazquez, 2023

olej, akryl, spray, węgiel, kredka, marker, płótno / 215 x 173 cm
sygn. i opisany na odwrociu: zasłużyłeś na karę / Łukasz Zbroja / „Papież Innocenty X after Velazquez”/ 2023

Cena wywoławcza:
27 000 zł
6 222 EUR
6 667 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
6 913 - 8 065 EUR
7 408 - 8 642 USD

30 000 zł
6 913 EUR
7 408 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 11 czerwca 2024

wtorek, 11 czerwca 2024, o godz. 19.00

23 maja - 11 czerwca 2024