4. Czesław Wasilewski (Ignacy Zygmuntowicz) - Wyjazd ze wsi, 1922
Proweniencja
Rempex, aukcja 15.05.2013, poz. 151
Agra-Art, aukcja 04.04.1993, poz. 17
Nr katalogowy: 4
Czesław Wasilewski (Ignacy Zygmuntowicz) (1875 - 1947)
Wyjazd ze wsi, 1922
olej, płótno / 120 x 150 cm
sygn. p.d.: Czesław Wasilewski / 1922 WK
- Cena wywoławcza:
38 000 zł
8 756 EUR
9 201 USD
- Estymacja:
45 000 - 55 000 zł
10 369 - 12 673 EUR
10 896 - 13 318 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024
wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00
22 listopada - 10 grudnia 2024