6. Julian Fałat - Wesele chłopskie, 1910
Proweniencja
Łódź, kolekcja prywatna Larchmont, Clarke Auction, aukcja 05.05.2024, poz. 46
Nr katalogowy: 6
Julian Fałat (1853 - 1929)
Wesele chłopskie, 1910
pastel, tektura / 58,5 x 133,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: JFałat / Bystra 1910, na odwrociu nalepki transportowe
- Cena wywoławcza:
60 000 zł
13 825 EUR
14 528 USD
- Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
16 130 - 18 434 EUR
16 950 - 19 371 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024
wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00
22 listopada - 10 grudnia 2024