14. Jerzy Fedkowicz - Kwitnąca jabłoń, 1918

    Rafał Malczewski
    - Widok na Dolinę Gąsienicową, ok. 1933,

    Ignacy Pinkas
    - Pejzaż zimowy znad Dźwiny, 1920,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Polswiss Art, aukcja 28.02.1999, poz. 11

Nr katalogowy: 14

Jerzy Fedkowicz (1891 - 1959)
Kwitnąca jabłoń, 1918

gwasz, papier / 38,1 x 27 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: J. FEDKOWICZ / 1918

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 844 EUR
1 938 USD

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł
2 074 - 2 765 EUR
2 180 - 2 906 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024

wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00

22 listopada - 10 grudnia 2024

Złóż zlecenie licytacji