14. Jerzy Fedkowicz - Kwitnąca jabłoń, 1918
Proweniencja
Warszawa, kolekcja prywatna Polswiss Art, aukcja 28.02.1999, poz. 11
Nr katalogowy: 14
Jerzy Fedkowicz (1891 - 1959)
Kwitnąca jabłoń, 1918
gwasz, papier / 38,1 x 27 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: J. FEDKOWICZ / 1918
- Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 844 EUR
1 938 USD
- Estymacja:
9 000 - 12 000 zł
2 074 - 2 765 EUR
2 180 - 2 906 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 10 grudnia 2024
wtorek, 10 grudnia, o godz. 19.00
22 listopada - 10 grudnia 2024